Navigace

Obsah

Starosta :      Ing. Milan Škopek            

 

Místostarosta:    Tereza Majerová

 

Předsedové výborů:

finanční:          Martin Hofman              

kontrolní:         Roman Majer

pro výstavbu:         Jiří Voldřich

pro živ.prostředí:    Pavel Grüner

kulturní a sociální:   Martina Marková

12. - 21. 9. 2018

Pozvánka na zasedání zastupitelstva 21.09.2018

Úřední deskaZobrazit více

7. 9. - 15. 11. 2018

Upozornění k odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů

Úřední deskaZobrazit více

24. 8. 2018 - 31. 12. 2019

Návrh rozpočtu na rok 2019-výdaje

Rozpočet obceZobrazit více

24. 8. 2018 - 31. 12. 2019

Návrh rozpočtu na rok 2019-příjmy

Rozpočet obceZobrazit více

25. 7. - 31. 12. 2018

Rozpočtové opatření č. 3 na rok 2018

Rozpočtová opatřeníZobrazit více